Σάββατο 12 Οκτωβρίου 2013

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 77-64(33-29)

Καλή εμφάνιση και 3η συνεχόμενη νίκη για το ανδρικό μας με την Προοδευτική στο κλειστό Καραμπίνι. Με καλό μπάσκετ κατά διαστήματα και ένα πολύ καλό 3ο δεκάλεπτο με επιμέρους σκορ 29-11 οι παίκτες μας άνοιξαν την μικρή διαφορά που είχε χτιστεί από το ημίχρονο. Στα χαρακτηριστικά του παιχνιδιού τα πολλά φάουλ που έριχναν το ρυθμό του παιχνιδιού. Η ομάδα συνεχίζει την δουλειά καθώς το πρωτάθλημα είναι στην αρχή του και κάθε αγωνιστική θα είναι ντέρμπι. Επόμενη αγωνιστική στην Ελευσίνα με αντίπαλο τον ΟΚΕ.

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (ΚΑΝΔΥΛΗΣ-ΤΙΤΑΚΗΣ) : ΣΥΡΟΓΛΟΥ 10(1),ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ,ΛΟΥΚΗΣ 7 , ΑΝΤΥΠΑΤΗΣ 15,ΑΝΤΩΝΟΥΣΑΚΗΣ, ΡΙΠΗΣ 7, ΔΑΛΜΥΡΑΣ 12(2), ΘΕΟΔΩΡΙΚΑΚΟΣ 11(1), ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 7, ΒΟΥΖΗΣ, ΠΑΠΠΑΣ 4,ΖΗΣΗΣ 4

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ(ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Κ.- ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.) : ΜΟΜΤΣΟΣ ,ΒΙΔΑΚΗΣ 6, ΣΚΙΑΘΙΤΗΣ 5(1), ΦΟΥΝΤΗΣ 2, ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ,ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 18(1), ΠΑΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 11, ΑΔΡΑΜΗΣ 10(1), ΔΑΟΥΤΑΚΟΣ 4, ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ 4 (1), ΤΖΟΒΑΡΑΣ 4(1)